Tragjedi në Austri, nji grue vret fëmitë, nanën, vllaun dhe mandej veten

Nji grue ka vra nanën, vllaun dhe tre fëmitë e saj, të moshës nga 7 deri në 10 vjeç, mandej asht vetvra.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhë në Boeheimkirchen, në Austri.

Lajmi bahet i ditun nga agjencia e lajmeve ‘Apa’, e cila citon mediat lokale, edhe pse prokuroria ka konfirmue vetëm gjetjen e kufomave në nji banesë pranë qytetit St.Polten.

Shperndaje në: