Tre vetvrases me bomba flijohen, por s’e vrasin askend!

stavropol

Tre mashkuj, njani prej tyne vetvrases me bomb, e kane sulmue stacionin policor ne rajonin rus te Stavropolit, afer Kaukazit.

Deshmitaret thone se i kane ndigjue pese eksplodime si dhe rafalla te pushkeve.

Raportet e para thone se nuk ka te lenduem as police as civile.

Raportimet e agjencise Interfax sugjerojne se kane qene tre vetvrases me bomba, qe vdiqen por pa e lendue askend.

Shperndaje në: