Tronditet prapë Gjermania

Pamjet Arkiv

Të shtana me armë raprtohen në nji spitali Universitar të Steglitz, në Berlin.

Nga raportimet e para gazeta Blid shkruen se nji mjek asht vra dhe autori mandej ka vra veten.

Aktualisht policia asht në vendngjarje.

 

Shperndaje në: