Tronditet Zagrebi nga nji shpërthim bombe

Kryeqyteti i Kroacisë, Zagrebi, asht tronditë mëngjesin e sotëm.

Nji bombë ka shpërthye në qendër të tij dhe deri tash mësohet se të paktën nji person asht plagosë.

Shperndaje në: