Varroset ish deputeti i LDK’s, Agim Kikaj (foto)

Para pak minutave asht ba edhe ceremonia e varrimit të ish-deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Kikaj.

Përpos familjarëve dhe miqve, të pranishëm ishin edhe bashkëpunëtorët e tij ma të afërt. Në mesin e tyne të pranishëm ishin, kryeministri në largim, Isa Mustafa, kryetari i Grupit Parlamentar të LDK, Ismet Beqiri si dhe i pari i komunës së Podujevës nga radhët e LDK, Agim Veliu.

18575740-10212893072671620-1224630682-o 18596496-10212893075311686-508399176-o 18618007-10212893072791623-1708308361-o