Vazhdojnë sot në Bruksel bisedimet Kosovë-Serbi

Në Bruksel sot dhe nesër kanë me vazhdue bisedimet në nivelin e ekspertëve.

Kësaj radhe ka me u folë për implementimin e marrëveshjeve në lirinë e lëvizjes dhe për diplomat, shkruen tanjug tue iu referue Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë./Lajmi.net

Shperndaje në: