Vazhdon seanca e Kuvendit (Live)

Kuvendi po i vazhon punimet e saj, ku deputetët po i miratojnë ligjet dhe vendimet prej dites se djeshme.

Ne videon e maposhtme mundeni me i pa live punimet e seances se Kuvendit.

 

 

Shperndaje në: