Vdes 18 vjeçarja, mbasi ra nga banesa në Prishtinë

Pamje Arkiv

Nji çikë 18-vjeçare ka ndërrue jetë sot mbasi kishte ra nga nji bansë në Prishtinë. Vdekjen e ka konfirmue Policia e Kosovës, e cila ka marrë raportin mjekësor. Ende nuk dihen motivet dhe as mënyra se qysh çika nga Prishtina ra nga ndërtesa.

“M.K e lindun në vitin 1998 ka ndërrue jetë”, lajmin e ka konfirmue zadhanësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Motivet e vdekjes ende nuk dihen.

Shperndaje në: