Vdes anetari i kryesisë së AAK’s, Tomë Hajdari

Ka ndërrue jetë Tomë Hajdari, anëtar i Kryesisë së AAK’s, dhe ish-ministër i Bujqësisë.

Hajdari edhe ma herët ka pasë probleme shëndetësore, për çka ka qenë i shtrimë në spital, raporton lajmi.net.

Tomë Hajdari kishte 58 vjet.

Shperndaje në: