Vdes motoristi në Ferizaj, mbasi goditet nga nji kerr (kujdes pamjet)

Aksidenti

Nji person ka vdeke në katundin Komogllavë të Ferizajt, mbasi i njajti derisa ishte me motor nga pakujdesia gjatë vozitjes së automjetit e kishte godite.

Rasti ka ndodhe dje mbasdite. Ne vendin e ngjarjes nga mjeket e ndihmës së parë asht konstatue se viktima ka humbe jetën.

I dyshuemi asht arrestue dhe me urdhën të prokurorit asht dërgue në mbajtje.

auto-aksident-kembesori-57241440403973