Vdes nji i burgosun në Dubravë

Nji 64 vjeçar, i burgosun në Qendrën Korrektuese të Dubravës, raportohet se ka ndrrue jetë dhe vdekjen e tij e ka konstatue mjeku kujdestar.

I burgosuni me inicialet F.B ishte i dënuem me tre vjet burgim për veprën penale ‘’Dhunim në tentativë’’