Veseli: Asnji centimeter toke s’e japim per Demarkacionin. Loja me flamuj feminore!

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka thane mbas mbledhjes se Kryesise se ne lidhje me Demarkacionin nuk e japin asnji cenimeter toke dhe marreveshjen kane me ba ne favor te dy vendeve.

Derisa veprimet e opozites per vendosjen flamujeve ne kufi me Malin e Zi i quejti shume feminore.

Kryesia ka vendos qe seanca e radhes plenare e Kuvendit me u mbajt me t’Ejten.

 

 

 

Shperndaje në: