Veseli ia ndërpren fjalën deputetit Zeka, kjo asht arsyeja

Derisa deputeti i Nismes per Kosven, Milaim Zeka, po mbante fjalimin e tij para deputeteve, ne nji moment, kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ja ka nderpre fjalen atij,

Zeka perdori fjale banale, kur ju drejtue LDK’s dhe PDK’s, tue thane se ja kane kthye b..Beogradit.

“Po akuzohemi se jemi kthye kah Beogradi, ndersa ju ja keni kthye b…Beogradit”, asht shprehe Zeka, raporton Rrokum.TV

Kete nuk e ka lejue Veseli, tue mos e lane me vazhdue ma fjalen./Rrokum.TV

Shperndaje në: