Veseli: Këto zgjedhje janë për shtet dhe sovranitet

Kryetari i PDK’s Kadri Veseli se bashku me bashkeshkorten e tij ka votue ne shkollen fillore “Faik Konica”.

Ai ka ftue qytetaret me votue dhe me ushtrue te drejten e tyne demokratike.

Veseli ka falenderue te gjithe ata te cilet jane flijue per kete dite qe qytetaret me votue te lire.

“Keto zgjedhje jane per shtet dhe sovranitet”, ka thane nder te tjera Limaj.

 

 

Shperndaje në: