Veseli: S’dorëzohemi para kriminelëve të cilët duen me shkatërrue shtetin

Kryetari i PDK’s, Kadri Veseli me anë të nji postimi në Facebook ka reague për sulmin ndaj grues së Ministrit Blerand Stavileci.

Ai ka thanë se goditja e nji grueje apo nji nane, asht nji akt qyqar dhe i turpshëm.

 

Postimi i Veselit

 

I tronditur nga sulmi brutal ndaj bashkëshortes së Ministrit Blerand Stavileci.

Goditja e një gruaje, e një nëne, është akt qyqar dhe i turpshëm.

Por, ju siguroj se nuk do të ketë dorëzim përpara kriminelëve të tillë, të cilët kanë zgjedhur t’i terrorizojnë familjet dhe ta shkatërrojnë këtë shtet.