Veseli: Trepça ishte, asht dhe ka me qenë e Kosovës

Kuvendi i Kosoves votoi ligjin per Trepçen mbas nji seance maratonike.

I pari i Kuvendit, Kadri Veseli ka urue per votimin nga deputetet, ndersa ka shkrue ne Facebook se Trepça ka qene, asht dhe ka me qene e Kosoves, raporton Rrokum.TV.

Shperndaje në: