Veselin e Haradinajn nesër i pret në takim Thaçi

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, pritet nesër me takue kreun e Legjislativit, Kadri Veseli, dhe Kryeministrin Ramush Haradinaj.

Nesër, n’orën 09:30, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret Kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veselin. Ndërsa, n’orën 13:30, Presidenti Thaçi pret Kryeministrin e Republikës së Kosovës, Ramush Haradinajn.

 

Shperndaje në: