Vetëvrahet nji zyrtar i Policisë së Kosovës në Leposavic

Asht vetëvra me allti zyrtare nji pjesëtar i policisë së Kosovës në Leposavic.

Identiteti i tij nuk asht ba i ditun, por zadhanësi i atij rajoni, Besim Hoti ka konfirmue për Express se zyrtari policor asht gjet i vramë para shtëpisë së tij.

“Banorët e kanë pa dhe kanë lajmërue. Ai ka qenë me uniformë zyrtare të policisë”, tha Hoti tue shtue se polici dyshohet se ka ba vetëvrasje.

Zyrtari policor asht i komunitetit serb, konfirmon Hoti tue thanë se organet e hetuesisë tashma janë në shqyrtim të rastit.

 

 

Shperndaje në: