Video: Dalja emergjente e Kuvendit të Kosovës, e gozhdueme!

Nji video qe e ka postue ne Facebook, keshilltarja e grupit parlamentar te AAK’s kallxon se qysh dera e daljes emergjente ne Kuvendin e Kosoves asht e gozhdueme dhe nuk çelet.

Dalja emergjente ne Kuvendin e Kosoves eshte me e gozhduar se sa dyert e burgut.
Paramendoni e i thojne dalje emergjente...”, ka shkrue ajo.

Shperndaje në: