Video: Gjyshja që u pret krenat ISIS dhe ju djeg trupat!

Wahida Mohamed Al-Jumaily, 39-vjeçarja e cila asht dhe gjyshe, asht nji nga personat ma të kërkuem nga ISIS, n’Irak.

Burri i saj i dytë u vra në fillim të këtij viti, ndërsa xhihadistët i kanë vra baben dhe 3 vllaznit.
Ajo deklaroi se kishte vra 18 terroristë dhe shtoi gjithashtu se ajo dhe grupi i saj ushtarak luftonin si familje.

Al-Jumaily tha se u kishte heq kokat armiqve, u kishte gatue kokat dhe kishte djeg trupat e tyne.

 

Shperndaje në: