Video: Kur policët e godasin 15 herë sulmuesin n’Amerikë!

Personi i dyshuem për sulmin me thikë kasapësh, asht identifikue si Akram Jouden nga qyteza Queens, 32 vjet, shkruen Mirror.

Në video asht momenti dramatik kur i dyshuemi i thikës u godit me armë të paktën 15 herë nga policia e atjeshme.

I dyshuari asht në gjendje kritike dhe pritet me u operue.

 

Shperndaje në: