Video: Momenti i arrestimit të reperave që u përleshen sot

 

Burime të lajmi.net bajnë të ditun se deri të të shtanat me armë në Swiss Diamond ka ardhë mbas përleshjes fizike ndërmjet reperëve Cozman dhe Noizy.

Po ashtu, këto burime thonë se mandej nji shok i Cozmanit ka shtanë në drejtim të turmës, ku ka mbetë i plagosun nji shok i Noizyt.

Shperndaje në: