Video: Sikur në filma, ky asht akcioni i policisë shqiptare për drogën!

Kjo video asht shpërnda nga policia e Shkodrës.

Bahet fjalë për nji operacion antidrogë, ndërsa doket si nji film akcion.

Në pranga përfunduen dy të rijë: Edmir Demiraj, 28 vjet dhe Avni Kuçaj, 30 vjet, ndërsa nji 18-vjeçar asht shpall në kerkim.

Policia kishte informacion se ata kishin me shitë drogë.

Në kerrin e tyne e policia sekuestroi nji sasi prej 5 kg kanabis.

Gjithashtu edhe nji automjet tjetër asht sekuestrue nga policia.

 

Shperndaje në: