Video: Zjarr i madh në malet e Shengjinit, përhapet edhe në Lezhë

Nji zjarr i madh ka perfshi sot ne mengjes malet e Shengjinit.

Zjarri asht tue u perhape ne mase te madhe dhe me shpejtesi edhe ne Lezhe, per shkak te eres se forte.

Shperndaje në: