Viva la muerte! (Rrnoft Vdekja!)

albin-kurti-arianit-beqiri
Albin Kurti me Arianit Beqirin

Arianit Beqiri, nji aktivist i afërt me liderat e Vetvendosjes, ka marrë shkas nga vdekja e Astrit Deharit, me ba nji thirrje te kobshme:

“Që të ngjallet kombi duhet të vdesin vajzat/djemtë më të mirë”, ka shkrue ai mbramë në profilin e tij në “Facebook”, raporton Express.Me te nuk asht pajtue nji komentuese, e cila i shkruen atij, se në fakt “kombit të gjallë i duhen të gjallë vajzat e djemtë e mirë”.

15058570-10207433258765495-1619793479-n_1479131426-8813695

397654-230275317107415-2116847817-n_1479131435-4712011
Arianit Beqiri, ne mes te Dardan Molliqajt dhe Shpend Ahmetit
Shperndaje në: