Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vllazën (foto)

Mbramjen e djeshme dy vllazen shqiptarë u ekzekutuen në kerr, në Milano të Italisë.

“Tg com” shkruen se të vramë janë dy vllaznit Agron Lleshaj, 27 vjet dhe Alban Lleshaj 24 vjet, rezident në Parabiago (Milano).

Fillimisht asht mendue se ka ndodh aksident por kur policia asht afrue ka kuptue se ka pasë sheja plumbash dhe mbrenda kerrit ka gjetë trupat e dy shqiptarëve të cilët ishin ba shoshë nga plumbat.

 

2-vrasjjjaaaaa

 

 

 

Shperndaje në: