VV demanton deklaratat e Lutfi Hazirit

Asht raportue se Lëvizja Vetëvendosje ka zhvillue sot nji takim me koalicionin LDK-AAK-Alternativa, me të cilët thuhej se kanë nise bisedimet për ribashkim të programit.

Por, nji gja të tillë, zadhanësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Shkodran Hoti, e ka mohue tue thanë se diçka e tillë nuk ka ndodhe në të vërtet dhe se për çdo takim Lëvizja Vetëvendosje deklarohet pa burime.

“Nuk ka diçka të tillë, për çdo takim deklarohemi pa burime”, ka thanë ai per Metro.