Xhihadisti merr kamerën me vete n’luftë: S’e ka mendue që ka me xhirue vdekjen e tij (video, kujdes pamjet)

Nji xhihadist në luftë asht nisë me kamerë të montueme në krye, me të cilën kishte me i xhirue detajet e luftës, por nuk e ka llogaritë se me këtë ka me i xhirue edhe momentet e fundit të jetës së tij.

Nji tenk siriane iu ka dalë nga ana e djathtë dhe i ka rrethue tue i nxnë kështu të papregaditun, ndërsa njani nga xhihadistët ka fillue me bërtit dhe me ju thanë: “Tenk, tenk, aty asht nji tenk, aty asht , aty!”, transmeton gazetameto.net

“Tenku ka fillue me na bombardue”, ka thanë vetën pak minuta para se me eksplodue.

Shperndaje në: