Ymeri: Qytetarët e kanë mundësinë me ba Republikën

Visar Ymeri, kryetar i Vetevendosjes, ka votuar ne shkollen fillore “Faik Konica” ne Prishtine.

Ai mbas votimit tha se qytetaret e kane mundesine per me dale dhe me votue ne menyre qe Republikes me ja dhane nji kahje tjeter.