Zavendëskryeministri Pacolli viziton selinë e NATO’s

Zavendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, sot ka me vizitue Selinë e NATO’s në Bruksel.

“Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, nesër do të vizitojë Selinë e NATO-s në Bruksel, dhe do të takohet me Zëvendës Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Znj. Rose Gottemoeller”, ka shkrue mbramë Pacolli në Facebook.

Shperndaje në: