Zbardhen detajet, qe kur takohen Basha, Rama dhe Meta!

Takimi i shumëpërfolun mes Ramës dhe Bashës, i kërkuem nga ambasadori amerikan Donald Lu ka me u mbajt sot.

Në këtë takim u vetëofru edhe Ilir Meta.

Takimi mes tre politikanëve kryesorë në vend dhe dy ambasadorëve Lu dhe Vlahutin ka me u mbajt sot n’orën 16:00.