Zbulohen 3 kamikazët e sulmit n’Stamboll, njani ishte rus!

Sulmuesit që vranë 42 njerëz n’aeroportin e Stambollit ishin nga Rusia, Uzbekistani dhe Kirgistani, thonë zyrtarët turk.
Tre kamikazë të ISIS, të cilët vranë 42 njerëz në nji sulm me armë dhe me bomba n’aeroportin e Stambollit këtë javë, vijnë nga Rusia, Uzbekistani dhe Kirgistani, thonë zyrtarët e Qeverisë turke.

Shperndaje në: