Zemaj: LDK nuk e voton këtë Qeveri

Deputeti i LDK’s, Armend Zemaj në nji prononcim për media ka thanë se tendenca për Qeveri nga Beogradi asht e qartë se PAN’i asht në ikje.

Ai tha se LDK nuk ka me votue këtë Qeveri.

“U pa se u shkel rregullorja e Kuvendit tue e shpërfill kërkesën e LDK’s dhe VV për mocion”, ka thanë ai.

 

Shperndaje në: