Zjarr i madh në qytetin e Mekës

Hoteli ma i madh i qytetit të Mekës asht përfshi nga flakët.

Nuk dihet ende si ka ra zjarri dhe nëse ka persona të lënduem që po qëndronin mbrenda këtij hoteli.

Flaka ka arritë deri në katin e pestë të hotelit dhe zjarrfikësit po bajnë çmos me shue zjarrin.

https://www.youtube.com/watch?v=K8qVWQjJpwg

Shperndaje në: