Zyrat ligjore, nisin akcionet e para n’Panama

panamapaper

Policia në Panama ka bastis selinë e nji firme ligjore, për shkak të rrjedhjes masive të dhanave.

Prokurorët kanë thanë se operacioni në zyrat e firmës Mossack Fonseca “asht krye pa incidente dhe pa ndërhymje”.

Shperndaje në: