Zyrtare: Formacionet Kosovë-Kroaci, befasi!

Janë publikue formacionet zyrtare të ndeshjes Kosovë-Kroaci.

Befasi nga Albert Bunjaki asht mos-inkuadrimi i Amir Rrahmanit nga fillimi, vendin e të cilit e ka nxanë Avni Pepa.

Në anën tjetër, për dallim nga ndeshja me Finlandën, startues kanë me qenë Bersant Celina dhe Arbër Zeneli.

14569860_10153960607127686_1787580361_n