Zyrtari i PDK’s: Kryeministër e keni marrë fort me yrysh! (foto)

Ish zv/ministri dhe anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të PDK’s, Gani Koci ka reague mbas vendimit për shkarkimin e bordit të AKA’s.

Në nji postim në llogarinë e tij në ‘Facebook’, Koci ka thanë se Kryeministri Haradinaj e ka nis punën fort me yrysh. Yryshët, siç asht shpreh ai nuk çojnë ma larg se kapërcimi i nji gardhi.

 

Postimi i plotë i Kocit:

 

Kryeministër, me gjithë rrspektin për Ju, e keni marrë fort me yrysh! Yryshet nuk ju qojnë më larg se kapercimi i një gardhi!

Dije se kshilltarët më të kqinjë janë ata që t’i rrahin krahët!

 

Shperndaje në: