A e keni pa Angelen tuj kcye në jahtin lluksoz!

angela martini

Perveç fotove modelja Angela Martini ka publiku edhe nji video nga jahti ku ndodhet me të dashtunin e saj miliarder dhe shoqninë e tyne.

Ata shfaqen mjaft të lumtun tue kcye, knue dhe shijue udhëtimin e tyne.

Duket se kjo periudhë në Kanë asht nji nga ma të bukurat për modelen me origjinë shqiptare.

 

Our Mornings with @dragossavulescu @mauricefadida ???????????????? #cannes2016

A video posted by Angela Martini (@angela_martini) on

Shperndaje në: