A e keni pa me çka asht e mbulume Bleona!

Në finalen e nji prej emisioneve ma të ndjekuna në “TV Klan”, kangëtarja Bleona Qerreti kishte zgjedh që të mos i largohej veshjes së saj të veçantë në daljet publike.

Kështu ka ndodh edhe në mbramjen e fundit të “Your Face Sounds Familiar Albania”, ku Bleona asht vesh e gjitha me drandofille të bardhë dhe të zijë.

Doket nji fustan real, por në fakt janë thjeshtë të qëndisun me dorë.

bleo

 

2-bleo

 

3-bleo

Shperndaje në: