A e sulmoi ky elefant heroin e Terminatorit?

Kjo video inetersante tregon momentin kur heroi i filmave të aksionit Arnold Schwarzenegger del ballë perballë me nji elefant gjigand afrikan.

Dhe diçka na ban të mendojmë se ai do të kishte dasht me u kthye mbrapa.

Kafsha gjigande u ndal përpara xhipit të ish-guvernatorit të Californisë.

Ikona e filmit “Terminatori” e thotë qartë: “Oh, po na sulmon”.

Por vdieo tregon se kafsha gjigande leviz ngadalë në rrugë teksa kerri ndez motorin, përpara se të vendosë që t’i rrethojë turistët.

Arnoldi leshon edhe nji: “Oh, mu*in”, nga friga.

Kqyreni videon e maposhtme:

 

Shperndaje në: