Del në shitje shtëpia e Michale Jackson. Qe sa kushton!

shtepiaaa

Shtëpia luksoze e Michale Jackson sapo ka dalë në shitje për 9,5 milionë dollarë.

Villa ndodhet në Las Vegas, Nevada dhe asht e pajisun me pishinë, kinema dhe çdo lloj mjeti për me ba nji jetë sa ma lluksoze.

Kangëtari nuk e bani asnjiherë të tijën, mbasi ai vendosi që ta merrte me qira në vitin 2007 deri në 2009, kur ndërroi jetë nga mbidoza.

Kjo shtëpi ishte nji hapësinë për të dhe femijët e tij, për me jetue larg synit të mediave.

 

Shperndaje në: