Këto janë fotot ma seksi për fundjavë…

1-emily

Emily Ratajkowski ja doli perseri me vjedhë vëmendjen e mediave rozë.

Aktorja dhe modelja ekspozoi të pasmet e saj seksi në nji foto të nxehtë në Instagram.

 

2-emily

 

3-emily

 

4-emily