Kqyreni qysh u zhduk ky avion n’aeroport!

avioniii

Nji filmim dramatik ka kap momentin kur nji Boeing 737 pati nji ulje tepër të rrezikshme.

Video tregon nji avion udhtarësh Blue Air që vinte nga Bukureshti dhe u ul n’aeroportin e Birminghemit.

Kqyreni vetë pamje për ma shumë:

 

 

Shperndaje në: