Kush asht diktatori i fundit qe ka ‘urdhnue’ njerëzit me u desh! (+18)

Nuk ndalet ironia e bjellorusëve ndaj presidentit të tyne.

Diktatori i fundit i Europës, Alexander Lukashenko ka ba nji gafë gjatë nji fjalimi për teknologjinë e re.

“I kemi arritë të gjitha. Gjithçka asht kaq e thjeshtë, mjafton të zhvisheni dhe të punoni,” tha 61-vjeçari.

Kaq ka mjaftue dhe qinda të rijë po postojnë foto në rrjetet sociale teksa punojnë të zhveshun.

 

2-dikttatori

 

3-diktatori

 

4-diktat

 

6-diktat

Shperndaje në: