Obama e Merkel me pajisje 3D

Në ditën e dytë të qëndrimit në Gjermani, Presidenti Amerikan Barack Obama dhe Kancelarja Angela Merkel kanë përurue dhe vizitue Panairin e Hanoverit, ma të madhin në botë për pajisjet industrial.

E derisa vendosën pajisjet 3D, mes Presidentit dhe kancelares nuk kanë mungue as humori dhe batutat.

Shperndaje në: