‘Pit Stop Mafia’ filmi ma i ri shqiptar me armë, drogë e femna (+18)

mafia

Bahet fjalë për filmin ma të ri shqiptar, të titulluem “Pit Stop Mafia”.

Tashma asht publikue traileri i këtij filmi, i cili flet për nji grup gangësterësh nga vende të ndryshme të Shqipnisë.

Humor, akcion dhe plot skena të papame pritet të ketë filmi që do të shfaqet me datën 12 Maj, në të gjitha kinematë.

Ky asht nji film i realizuem nga Fatmir Koçi nën interpretimin e aktorëve Besart Kallaku, Doruntina Vishe, Albana Perhati, Rezart Veleshnja, Dritan Kastrati, Gëzim Meta, Emi Canaj, Samuel Vargu, Erand Hoxha etj.

 

Shperndaje në: