Pse s’ka me ba ma seks Miss BumBum (+18)

Mbasi u shpall femna më të pasmet ma seksi në botë, ajo ka marrë nji zotim.

Suzy Kortez, fituese e Miss BumBum në Brazil thotë se nuk do të dalë ma me futbollistë dhe nuk do të bajë ma “seks të keq”.

“Kam vendos t’i dedikohem plotësisht vetes,” thotë ajo.

 

2-bum

 

3-bum

 

4-bum

Shperndaje në: