Rihanna tregon linjat e saj për Vogue

Krijuesja e hitit “Work”, Rihanna i ka tregue linjat e përsosuna për revistën prestigjioze “Vogue”.

28-vjeçarja për numrin e muejit Prill të “Vogue” ka folë për turneun dhe angazhimet e saj.

“Orari im asht shumë i ngjeshun kohëve të fundit. Sigurisht, ka me qenë sfidë kur të vendosi të jem në lidhje…por kam shpresa!”, ka thanë bukuroshja nga Barbadosi.

 

rihanna rihanna1

Shperndaje në: