6 personat e arrestuem sot n’akcionin e policisë

policearrestimi

Gjatë operacionit të sotëm të Policisë së Kosovës dhe të EULEX’it janë arrestue 6 persona, të cilët janë dërgu në Pallatin e Drejtësisë për me dalë para gjykatës.

KALLXO.com i ka mësue emnat e 6 personave t’arrestuem gjatë operacionit që ka nisë herët në mëngjes dhe ka vazhdue gjatë paradites.

T’arrestuemit janë: Artan Villa, Hajrullah Berisha, Ilaz Syla, Nuhi Uka, Sabedin Haxhiu dhe Avni Maxhuni.

Shperndaje në: