70 vjeçarja lind fëmiun e saj të pare!

Daljinder Kaur, 70 vjeçare nga New Delhi – Indi, e martueme qe 46 vjet me burrin e saj 79 vjeçar, sollën në jetë fëmine e tyne të parë.

Kur ata i kishin humb thuejse tana shpresat, në jetën e tyne erdhi djali i tyne i pare.

“Zoti i ka ndëgjue lutjet tona, jeta ime tani asht kompletue. Unë veç për djalin tim kam me u kujdes, tani po ndihem plot energji. Burri im gjithashtu asht shume i dashtun dhe më ndihmon aq sa mundet”, tha 70 vjeçarja.

70vjecarja

Shperndaje në: